Aday İklimlendirme ve Soğutma Ekipmanları Tic. San. A.Ş.

İzmir' de endüstriyel iklimlendirme ve soğutma sektöründe 20 yılı aşkın süredir edinmiş olduğumuz bilgi birikimini genç ve dinamik iş ortaklığı birleştirerek Aday İklimlendirme ve Soğutma firmasının kuruluşu ile sonuçlandı.
Sektörde üretim, servis, montaj ve yedek parça satış alanında faaliyet gösteren tüm firmalara hizmet etmeyi amaçlayan Aday İklimlendirme ve Soğutma güler yüzlü ve teknik bilgisi yüksek çalışanları ile fark edilmeyi planlıyor.
Türkiye genelinde ürün dağıtımı yapabilen Aday İklimlendirme ve Soğutma firmasının öncelikli hedefi, Endüstriyel iklimlendirme ve soğutma alanında gelebilecek tüm talepleri kaliteye en uygun fiyat prensibi ile cevaplamaktır

Endüstriyel iklimlendirme ve soğutma sektöründe 20 yılı aşan deneyimli firma gücünü genç ve dinamik bir iş ortağı ile birleşimi  Aday İklimlendirme firmasının kurulması ile sonuçlandı.


Vizyon

Günümüzde ihtiyaç haline iklimlendirme sistemini ülkemizde ve dünyadaki değişime gelişimi yakından takip ederek üretim, servis ,montaj, yedek parça alanlarında hizmet veren tüm firmalara hizmet ederken son kullanıcıyada uygun çözümler üreterek iklimlendirme ve soğutma alanında fiyat performans skalası ile örnek teşkil etmek ülkemizde hem müşterinin hem de çalışanların ilk tercihleri arasında yer almak.

Misyon

Mevcut iklimlendirme teknolojilerini takip eden kaliteli, güvenilir şirket bilinirliğini daha da iyi tanıtarak, uzman olduğu her alanda en iyi hizmeti, en iyi fiyat performans skalası iklimlendirme ve soğutma sektöründe son kullanıcı ve hizmet sağlayıcı firmaların her gün büyüyen ekibiyle müşteri memnuniyeti sağlamak ,eğitimlerle sektöre nitelikli iş gücü katılımının desteklenmesi ile sektörün büyümesine katkıda bulunmak.

Kalite Politikası

Her gün artan zengin referans listemizle sahip olduğumuz kalite ve maliyet toplamının müşteri memnuniyeti eşit olarak hizmet vermekteyi sürdürmektir. Büyüyen sektörümüzde seri ve kaliteli hizmeti çalışan memnuniyetinden ödün vermeden sağlamak kalite politikamızın temellerini oluşturmaktadır.

kurumsal