Aday İklimlendirme Ürünleri

Tüm Ürünleri Listele

Ako Dijitaller

Tüm Ürünleri Listele
AKO Electromecanica, 25 Yılı aşkın süredir yeni fikirler... AKO, elektrik-elektronik bileşenlerin tasarım ve üretimin yanı sıra ısıtıcı kablo rezistansların üretimi üzerine uzmanlaşmış bir firmadır.Misyonumuz, endüstriyel soğutma, yapı ve proses endüstrisi pazarında geniş ürün çeşitliliğimiz ve servislerimizle ilk sırada olmaktır. 300.000 ürün, 500 proje, her yıl binlerce yeni ürün üretimi… Ürünlerimizin çeşitliliği 4 ana gruba ayrılır, *Dijital kontrol cihazları-ısıtma/soğutma, kontrol ve veri kayıt*Kendinden ayarlı –sabit watajlı ısıtıcı kablo rezistanslar, aksesuarları*Sıvı seviye kontrol sensörleri ve ölçüm cihazları*Alarmlar, dedektörler, zamanlayıcılar, kasalar..
Ako ürünleri Yenişehir İzmir' de Aday İklimlendirme' de.

Aspen Drenaj Pompaları

Tüm Ürünleri Listele

Aspen Pumps & BBJ Accessories 

1992 yılında klima ve soğutma ekipmanları montajı yapan 3 mühendis tarafından kurulmuştur.

Tesisat mühendisleri olarak klima ekipmanlarının montajında sıkıntılar olduğunu fark etmiş ve özellikle kondenzasyon drenaj suyunun nasıl ortamdan uzaklaştırılacağı konusunda güçlüklerle karşılaşmışlardır.

Bunların sonucunda kendi ihtiyaçlarını karşılamak için ilk peristaltik pompayı geliştirmişlerdir. Bu sayede de piyasanın montajı kolay, güvenilir bir pompaya ihtiyaç duyduğunu görüp yeni bir sektör keşfetmiş oldular.

O zamandan beri pompa çeşitliliğini arttırmış ve tüm soğutma sistemlerini kapsayacak şekilde montajları tasarlamışlardır.

Apsen Pompa’nın başarısının altında yatan sır, sahada montaj yapan 3 mühendisin tecrübe ve bilgi birikimine dayanmaktadır.

BBJ, üretim hattının ayrı bir bölümüdür ve dış ünite kafesleri, koruyucu kılıflar, komple boru kanalları ve klima aksesuarları üretimi yapan, montajı kolay ve pratik ürünler üreten grubudur.

Aspen ve BBJ 60 çalışanıyla bugün dünya çapında 55 ülkeye ürünlerini satmaktadır.

Bitzer Kompresörler

Tüm Ürünleri Listele

Soğutma ve İklimlendirme bizim öncelikli konumuzdur. Bitzer grubu 80 yıldır sektöre yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile katkı yapmaktadır. Ürünlerimiz otobüs, tren ve binalarda optimum sıcaklığı sağlamak amacıyla , yiyeceklerin her daim tazeliğini koruması için kullanılır. Mükemmellik ve Hassasiyet ile ürünlerimizi şekillendirir, Verimlilik ve sürdürülebilirlik düşüncesi yolumuzu çizeriz. Uzmanlaştığımız bilgiler ve yoğun tutkumuzla kompresör teknolojilerini geliştirmek için market lideri olarak aynı yolda devam ediyoruz.
Bitzer soğutma ve iklimlendirme ürünleri Aday İklimlendirme Yenişehir/İzmir' de


Coldblue Evaparatör Ve Kondanserler

Tüm Ürünleri Listele

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Cool-Us Ölçüm Cihazları

Tüm Ürünleri Listele
Elektronik ölçüm cihazları üreten Cool-us bir çok thermometre ve nem ölçer çeşidi sunmaktadır.
Cool-Us ürünleri İzmir Gıda Çarşısında Aday İklimlendirme' de.

Danfoss Soğutma Ekipmanları

Tüm Ürünleri Listele
100 ülkede 25.000 çalışanıyla Danimarka’nın en büyük sanayi topluluğu olan Danfoss A/S, Isıtma, Soğutma ve Havalandırma (HVAC) sektörüne; tasarım, verimlilik, konfor ve enerji tasarrufu odaklı, yenilikçi çözümler sunan bir dünya şirketidir. Danfoss A/S, 80 yıllık bilgi birikimi ve başta Termostatik Radyatör Vanası olmak üzere mucidi olduğu ürünleriyle; İklimlendirme ve Enerji Verimliliği konularında güçlü ve uzman küresel bir merkezdir. İklimlendirme ve enerji alanındaki çözümlerin en önemli odak noktası olan Danfoss, bu çözümlerin gelecekte dünya ekonomisinin ana itici gücü olacağına inanmaktadır. Danfooss ürünleri İzmir Gıda Çarşısı Aday İklimlendirme' de.

Dorin Kompresörler

Tüm Ürünleri Listele
1918 yılında kurulan Officine Mario Dorin firması ilk yıllarında sıvı pompaları, hava kompresörleri, takım tezgahları gibi ürünler üretmiştir. 1932 yılında açık tip soğutma kompresörleri ve soğutma sistemleri imalatına başlayan Dorin , 1957 yılında yarı hermetik kompresör üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Bugün Dorin İtalya'dan başlayarak tüm Avrupa ve Dünyanın geri kalanının ihtiyaçlarını karşılamak için 0.4 -150 HP arasında değişen 70 tip yarı hermetik kompresör üretmektedir. Verimlilik , güvenirlilik ve sağlamlık üzerine hassasiyetle eğilen Officine Mario Dorin spa, 21. yüzyılın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli kendini geliştirmektedir.

DRC Dijitaller

Tüm Ürünleri Listele
DRC Elektronik, Soğutma, Isıtma, ve Nemlendirmeli soğutma sistemleri çözümlerinde pazar liderliğine aday bir firmadır. Ürünlerimizi, enerji tasarrufu sağlamak, makine ve sistemlerin çevresel etkilerini azaltmak için tasarlarız. Çözümlerimiz ticari ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. DRC, yenilikçi bir danışman ve teknolojik ortak olarak, en yüksek performansı garanti eden, enerji açısından verimli çözüm önererek pazar ihtiyaçlarını öngörür. Araştırma, yenilik ve teknoloji'yi başarının anahtarı olarak görür. Yirmi yılı aşkın süredir müşteri ihtiyaçlarına yönelik hem tasarım hem de işlev açısından farklılaşma unsurları sunmak için tasarım, çalışmalarımızın merkezindedir. Firmamızın gücü, farklı bağlamlar arasındaki entegrasyona dayanmaktadır; Genel vizyonu, geniş kapsamlı deneyim ve becerileri, bireysel ürünlerin sınırlarını aşmamıza ve entegre çözümleri tanımlayabilecek tek bir ortak temsil etmemize yardımcı oluyor. Drc Elektronik ürünleri İzmir Yenişehir Aday İlkimlendirme' de

Dupont / Chemours Gazlar

Tüm Ürünleri Listele

DuPont klima ve soğutma endüstrilerinin bu günkü yapısını ortaya çıkaran bilimin öncüsüdür. 80 yılı aşkın süredir soğutucu akışkan bilimi ve teknolojisinin lideridir. DuPont, hem yeni uygulamalar ve hem de mevcut sistemlerin odernizasyonu için soğutucu akışkan çözümlerini geniş ürün yelpazesi ile sunmaktadır. DuPont, The Science of Cool™ sloganı ile konfor seviyesini yükseltmeye ve yaşam kalitesini arttırmaya devam edecektir.

DuPont güvenli dünyada klima ve soğutma uygulamaları için yüksek kaliteli, yüksek performanslı ve güvenilir soğutucu çözümleri sunmayı taahhüt eder.

Elco Fan Motorları

Tüm Ürünleri Listele
4 Kutuplu fan motorları üretiminde Dünya lideri olan ELCO aynı zamanda PSC ve ECM türü fan motoru üretiminde de Avrupanın en önemli üreticisidir.Bugün ELCO markası 80 ülke de faaliyet göstermektedir ve yıllık 8.5 milyonu aşan bir üretime sahiptir.1946 yılında kurulan ELCO hem rekabetçi fiyat anlayışını hemde kaliteli üretim prensibini geçen bunca yıla rağmen değiştirmemiştir. Elco soğutma ve iklimlendirme ürünleri İzmir Gıda Çarşı' sı Aday ilkimlendirme' de

Eliwell Dijital Kontrol Ekipmanları

Tüm Ürünleri Listele

Eluma Bakır Borular

Tüm Ürünleri Listele

Parapanema ,Brezilyadaki en büyük rafine bakır üreticisi ve satış lideridir.2009 Kasım ayında the Caraiba Metals SA ve 2010 yılında SA Eluma Industry and Commerce'i bünyesine katarak Brezilya Bakır Zincirinin lideri konumuna yükseldi.

ELUMA markalı dikişsiz bakır boru,yaprak ve bakır tel ürünlerinin üretildiği Santo Andre'deki iki ve Serra'daki bir adet fabrikayı bünyesine ilave ettikten sonra toplamda 500.000 m2'lik endüstri park alanına ve 1300 üzerinde çalışana sahip oldu. ELUMA markası ,yüksek kalite standardı ile Brezilya'da 67 yıldır Pazar liderliğini sürdürmeye devam ederken diğer yandan 30'dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.

Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda sürekli gelişim ve araştırma içinde olan ELUMA ISO 9001:2008 ve BSI standartlarına sahiptir. Ayrıca bazı ürünlerin kullanılacakları uygulamalara bağlı olarak,NSF ve RoHS sertifikasyonlarını da bulunduruyor.


Errecinque Kapiler Hortumlar

Tüm Ürünleri Listele
1981 yılından bu yana termoplastik ve kauçuk hortumlar üzerine çalışan öncü bir firmadır. Firma ekstrüzyon yöntemiyle ürettiği alçak, orta ve yüksek basınç hortumlarını geniş bir ürün yelpazesiyle endüstriyel araçlar ve genelde İtalyan tedarikçiler için üretmektedir. Dahası, firma sadece otomotiv endüstrisi için değil, akla gelecek her uygulama alanı için ürün üretmektedir. Plastik malzemeleri işlemesindeki geçmişten gelen 25 yıllık sağlam ve güvenilir tecrübesiyle firma üretim hatlarını büyütmüş ve klima & endüstriyel soğutma alanlarında da üretimini genişletmiştir. EN 1736 ve EN 378 Avrupa kalite normlarıyla uyumlu olarak üretimlerini sürdürmektedir. Üretimlerde kullanılan termoplastik malzemelerin iç yüzeyi kimyasal açıdan yeni soğutucu akışkanlarla da kesinlikle uyumludur. (Örneğin R134, R404, R407 ve R 410 ) Firmanın İtalya’da dört ana üretim tesisi bulunmaktadır ve yaklaşık 150 çalışanı ve her geçen gün artan cirosuyla (2007’ de 23 milyon Euro’ dan fazla) büyümeye devam etmektedir. Errecinque ürünleri İzmir Gıda Çarşısı Aday İklimlendirme' de

Frigoled Aydınlatma Sistemleri

Tüm Ürünleri Listele
Aydınlatma isinde pek çok sahada uygulama yeri bulunan LED’li aydınlatma sistemtemleri dünyada FRIGOLED markasıyla ilk kez soğuk depolamada da kullanılmaya basladı. Soğuğun diğer aydınlatma sistemlerine verdiği negatif etkiler LED’li aydınlatmaya ömür artısı olarak pozitif katkı sağlıyor.
LED’li aydınlatma soğuk ortamda ısı kaynağı olmuyor ısıtma yeteneği diğer aydınlatma sistemleri gibi soğuk ortamlarda aşırı düşmüyor. FRIGOLED 5 yıllık AR-GE çalısmasıyla, halen çalışmakta olan 15.000 aydınlatma armatürüyle -40 °C’den +10°C’ye kadar tüm tecrübelerini tamamlamıştır. Oda planınızı verdiğinizde aydınlatma projesini ÜCRETSIZ edinebilirsiniz.
Frigoled ürünleri tüm Türkiye için İzmir Gıda Çarşısı Aday iklimlendirme' de.

Gomax Kapiler Hortum Aksesuarları

Tüm Ürünleri Listele

GOMAX® Transfer Oil S.p.A’nın bir markasıdır. 1979’da kurulan Şirket, günümüzde orta, yüksek ve çok yüksek basınçlar için önemli bağımsız termoplastik hortum üreticisinden biridir. Her bir endüstrinin en uygun distribütörlerinden oluşan bir ağ sayesinde, Transfer Petrol hortumu ürünleri 65 farklı ülkede dağıtılır.

Transfer Oil, uluslararası bir şirket olarak hızla büyüdü: şu anda bu sektörün önde gelen Avrupalı şirketleri arasına girdi ve dünya genelinde her iki distribütör ve OEM tarafından da takdir edilen ürün ve hizmetlerinin kalitesiyle dünya pazar payını elde etti.

Şirketin üretim yapısı, termoplastik hortumlar ve hortum kompleleri üretimi için İtalya’da bulunan iki fabrikayı içeriyor.

Yıllık toplam kapasitesi 13 milyon metreyi (42 milyon feet) aşan Transfer Oil, forkliftler, hava platformları, vinçler, mobil cihazlar, kurtarma takımları veya endüstriyel uygulamalar için genel hidrolik sistemler gibi çeşitli endüstrilerde aktiftir gaz ve su temini, boya püskürtme pazarı, klima ve soğutma, aynı zamanda hava soluma, yüksek sıcaklık uygulamaları ve agresif akışkanlar gibi niş pazarlara Transfer Yağ hortumları ile hizmet veriliyor.

Halcor Bakır Borular

Tüm Ürünleri Listele

HALCOR, VIOHALCO’nun bakır ürün üretimi ve ticaretini yürüten bir grubudur. Yunanistan,Bulgaristan ve Romanya’daki güçlü üretim üslerinde bakır, haddelenmiş veya preslenmiş bakır alaşımları ve bakır teli müşterilerinin hizmetine sunuyor.


70 yıldan fazladır bakır üretimi ve satışında var olan Halcor grup; kontrolü altındaki 18 şirketi, 8 üretim fabrikası, Avrupa, Asya, Amerika ve Afirkada faaliyet gösteriyor.


Araştırma-Geliştirmeye yaptığı yatırımlarla HALCOR müşterilerine enerji verimliliği yüksek ve çevre dostu ürünler sunuyor.


HALCOR, Metal işleme sektöründeki lider kimliğini yenilikler için itici güç olarak kullanıyor. Üstün teknolojili ve yüksek katma değerli ürünleri ile tüm inşaat, endüstri ve mimari uygulamalara destek oluyor.


i-cold Soğutma Ekipmanları

Tüm Ürünleri Listele
Türkiye Soğutma ve İklimlendirme Sektörünün hak ettiği seviyelere ulaşabilmesi için üzerine düşen tüm görevleri yapmaya hazır olan İDEAL SOĞUTMA ailesi, öncelikli hedefini sektöre kaliteyi uygun maliyetle sunmak olarak belirlemiştir. Firmanın ticari markası olan i-cold logolu ürünler ile iç pazar taleplerinin yanında, dış pazarlarda da aktif rol almayı hedeflemektedir.
i-cold soğutma ve iklimlendirme ürünleri Aday iklimlendirme Gıda Çarşısı Yenişehir İzmir' de.

Moowex Aksiyal Fan Motorları

Tüm Ürünleri Listele
Moowex soğutma ekipmanları tüm Türkiye için İzmir Gıda Çarşısı Aday iklimlendirme' de.

Nebula Mist Ultrasonik Nemlendirme

Tüm Ürünleri Listele
Nebula Mist Nemlendirme Cihazları birçok rakibinden farklı olarak , şebekeden gelen suyu aynı sıcaklık ile eş zamanlı olarak gerçek buhara çevirir. Nebula Mist Nemlendirme cihazları İzmir Gıda Çarşısı Aday iklimlendirme'de.

Pacifico Soğutucu Akışkanlar

Tüm Ürünleri Listele
Pacifico gazları sektörde kullanılan kalite sertifikasına sahip, yüksek standartlarda gazlardır.
Pacifico gazları İzmir Gıda Çarşısı Aday iklimlendirme' de.

Patech Cryolant Ester Yağlar

Tüm Ürünleri Listele
Patech firması tayvan da kurulmuş, dinamik , çalışkan ve tecrübeli, bünyesinde bir çok kimyager ve kimya mühendisi bulunduran bir şirkettir. En son teknoloji ile donatılmış fabrikası sayesinde bir çok ester yağ çeşidini kaliteli ve güvenli olarak üretmektedir. Şimdiden kendisini Tayvan, Japonya, Güney Doğu Asya, Kore, Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Avrupa pazarında kanıtlamıştır.
Patech ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir. Müşteri odaklı yaklaşımı ile güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı kendine misyon edinmiştir.
Patech Avrupa 'da REACH düzenlemesi olarak kabul edilen Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması protokolüne başarı ile kayıt olmuştur.
Patech Cryolant ürünleri tüm Türkiye için Gıda Çarşı' sı Yenişehir' de Aday iklimlendirme ' de.

Refnox Soğutma Ekipmanları

Tüm Ürünleri Listele
Soğutma Sistemlerinin boru hattı ekipmanları üzerine uzmanlaşmış ve kaliteli ürün yelpazesi ile Türkiye' de sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.Refnox soğutma sistem ekipmanları tüm Türkiye Aday iklimlendirme güvencesi ile İzmir Gıda Çarşısı Yenişehir' de

Selpro Fan Hız Kontrolleri

Tüm Ürünleri Listele
Kalitesi ve teknolojik değeri yüksek ürünler ile daima yeni çözümler üreten, SELPRO® İtalya firması, endüstriyel ve ticari uygulamalar için monofaze ve trifaze, senkron asenkron elektrik motorlar için Fan Hız Kontrolörleri ile HVAC & SOĞUTMA sektörlerinde, makine üreticileri için ideal bir çözüm ortağı olarak, verimli gücün algoritma yönetiminde, gelişmiş bir nitelikte tamamlayıcı ve düzenleyici olarak kullanıldığı, "Akıllı Enerji Tasarrufu - Intelligent Energy Saving (IES)” & "Klima Sinerji - Clima Sinergy (CLS)” sistemi ile soğutma&havalandırma ünitelerinin verimliliğini artırırken, kompresörün enerji tüketimini azaltmaktadır. (-27%).
SELPRO® firmasının "IES” ve "CLS” çözümleri ve Aday İklimlendirme bilgi birikimi ile endüstriyel ve ticari soğutma ve Klima sektörünün, Fan Hız kontrolü alanındaki ihtiyaçlarını, hızlı ve esnek bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir.
SELPRO® soğutma iklimlendirme ve kontrol sistemleri tüm Türkiye için Gıda Çarşısı -İzmir Aday iklimlendirme' de.

Sporlan Exp. Valfler

Tüm Ürünleri Listele

Sporlan hareket ve kontrol teknolojileri sistemleri alanında dünyanın lider üreticisi firmalarının başında gelmektedir.Sporlan markasına ait elektronik ve mekanik valfleri soğutma sektörünün önemli projelerinde güvenle yıllar boyu kullanılmaktadır.. Sporlan elektronik valfler 2 tondan 400 tona kadar ulaşabilen yüksek kapasiteli ve verimli modelleri ile sektörde öncülük etmektedir. Vidalı kompresör uygulamalarında ve hassas kapasite kontrol aralıklarında sistem verimliliği açısından tercih sebebi ürünlerdir.

Tecumseh Kompresörler

Tüm Ürünleri Listele

Tecumseh ürünleri soğutma sektöründe ürün yeniliği, kalitesi ve müşteriye verdiği güven anlamında kendini daima geliştirmesi ile ünlüdür. Yenilikçi ruhu ve üstün performanslı ürünleri sayesinde her geçen gün Tecumseh ürünlerine olan ilgi daha da artmaktadır. Tecumseh tam anlamıyla milyonlarca insanın hayatını dokunmaktadır.Tecumseh iklimlendirme,soğutma ve kontrol sistemleri tüm Türkiye için İzmir Gıda Çarşısı Yenişehir' de

Teklab Elektronik Yağ Seviye Regülatörleri

Tüm Ürünleri Listele
Teknolojik Laboratuar ekipmanları ithal eden, satış ve satış sonrası servis hizmeti veren, sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar senkronize bir hizmet sunan, öz sermayesinin tamamını ödemiş bir dış ticaret firmasıdır. TekLab; Sürekli mükemmellik için çalışır. Çözüm ortağıdır. Her bütçeye uygun geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bilgi ve becerilerini, donanımlı ve eğitimli profesyonel kadrosuyla paylaşır. Değişken rekabet koşullarıyla mücadele eder. Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirir, optimize eder. Müşteri şikayetleri önleme dikkate alınarak tekrarlanmaması adına tedbirler alır. Günden güne gelişen güçlü bir müşteri ağıyla mevcut ilişkilerin sürekliliği sağlanır. Ürünlerimizin satış ve pazarlamasında müşterilerinin güvenine layık olmak ve bu güveni sürdürebilmek için çaba sarfeder. Yenilikçidir. Kaliteye önem verir. İleriye dönük yatırımlar yapar. Eğitim ve danışmanlık hizmeti verir. Teklab iklimlendirme ,soğutma ve kontrol sistemleri tüm Türkiye için İzmir Aday iklimlendirme' de .

Wang R&Ace Kompresör Ve Vakum Pompaları

Tüm Ürünleri Listele

Wang R&ACE soğutma ve iklim-kontrol ekipmanları dünyasında genç ve dinamik bir kuruluştur.HVACR sektörüne yeni katılmasına rağmen, Orta Doğu ve Doğu Avrupa'da şimdiden adını duyurmaya başlamıştır.Wang yenilikçi ürün ve etkin çözümler geliştirmek için gücünü tecrübeli ve girişimci kurucularından alıyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve zekice çözümlemeler sunabilmek için Wang R&ACE her zaman takım ruhu ile hareket etmektedir.

Wang R&ACE soğutma ve iklim kontrol ekipmanları Tüm Türkiye için İzmir Aday iklimlendirmede.

Zeihl-ABEGG & EBM PAPST Fanlar

Tüm Ürünleri Listele

Havalandırma teknolojisi, kontrol tekniği, sürücü teknolojisi ve otomotiv alanlarında dünya çapında faaliyet gösteren şirketimizin prensipleri arasında cazibe, yenilik ve her zaman geleceğin bir adım önünde olmak yer almaktadır. 1910 yılında Emil Ziehl tarafından Berlin'de kurulan ve o zaman da etkileyici performansı ile dikkat çeken şirketin genel merkezi, şimdi Künzelsau, Baden-Württemberg'dedir. Geliştirilen devrim niteliğinde ürünlerin ve geleceği parlak teknolojilerin membası olan geliştirme ve yeterlilik merkezimiz InVent de burada bulunmaktadır.Zeihl-ABEGG iklimlendirme soğutma ve kontrol ekipmanları tüm Türkiye için İzmir Aday iklimlendirme 'de

EBM Hakkında Isıtma-soğutma-havalandırma ve hava hareketinin gerektiği alanlarda yer alan müşterilerimiz ile her zaman yakın ilişkiler içerisinde olmaktır. Faaliyete başladığı tarihten itibaren müşteriler ile sürdürdüğü iyi ilişkiler ebmpapst ürünlerinin kalite ve güvenilirliği ile birleştiğinde ebmpapst'ın uluslararası marka imajını Türkiye'de de ortaya çıkarmıştır. Ebmpast ürünleri İzmir' de Gıda Çarşısında Aday iklimlendirme'de.