PLANT CONTROLLER-PR0600

Mercury Tesis Denetleyici Grup ve/veya Kondenser kontrolü için geliştirilmiş çok yönlü bir denetleyicidir. Kompresör, yükleyici, trim kompresör ve fanlar için ayarlanabilen 12 röle çıkışı bulunmaktadır. Grup ya da Kondenser bölüm girişi ve genel alarm olarak atanabilecek 12 dijital giriş bulunmaktadır. Basınç transdüserleri için üç (4-20mA veya 0-10Vdc) giriş, kontrol amaçlı 2 giriş ve 1 monitör bulunmaktadır. Üç girişten alınan basınç değerleri Data Manager IP ağında yayınlanarak RDM Mercury Anahtarı (PR0018-PHI) tarafından kullanılabilir. 8 sıcaklık prob girişi bulunmaktadır. Denetleyicide değişken hız aygıtlarını kontrol eden 2 analog çıkış (0-10V dc veya 4-20mA veya - 0-20mA olarak ayarlanabilir) bulunmaktadır. Denetleyicideki 10 yazılım tipi seçeneğini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

"Bulanık Mantık” tabanlı algoritmayla sağlanır ve çalışma/saat koşulu sağlanırken yüksek kontrol elde edilir. Bu algoritma kontrol için gereken giriş parametresi sayısını da azaltır ve yalnızca hedef basınca gerek duyulur. "Aşamalı” tip kullanıcının çıkış aşamalarını istenen öğelere tamamen programlamasını sağlar.

Tüm röleler voltsuzdur ve düşük ve yüksek gerilim kaynakları arasında karıştırılabilir. Denetleyici 24 Vac veya 24Vdc PSU gerektirir (Vdc PSU RDM: - PR0625 tarafından kullanılabilir)


Geri Dön